Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Bendra Informacija

Kunikauskaite.lt, valdo įkūrėjos Rasitos Kunikauskaitės-Matijošaitienės, dirbančios pagal Individualios Veiklos pažymą Nr. 1103476, renka kai kuriuos Jūsų duomenis, todėl kviečiame susipažinti su kunikauskaite.lt privatumo politika. Taisyklės gali būti keičiamos, todėl, kaskart naršydami šioje svetaineje, susipažinkite su jomis iš naujo. Naudodamiesi šiuo internetiniu puslapiu teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių taisyklių:

1. Jūsų vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, adresas, banko sąskaitos numeris, kuriais Jūs laisva valia dalinatės su Matiku agentūra, yra renkami dėl galimybės su Jumis susisiekti.

2. Jūsų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kurie yra būtini, norint užtikrinti paslaugų suteikimą bei finansų valdymą.

3. Jūsų duomenys yra naudojami tik kokybiškos paslaugos suteikimo tikslais, kas apima kontaktą su Jumis, paslaugų teikimą, sąskaitų-faktūrų išrašymą ir pan. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Privatumo Politikos Pakeitimai

Tolimesnis naudojimasis mano tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Pirkinių krepšelis